Nivea Invisible 48h; antyperspirant - KWC!

  Okres letni to chyba najważniejszy czas, kiedy każda kobieta chce się czuć świeżo bez przykrych plam potu. Całkowicie przez przypadek znalazłam swojego ulubieńca. Możecie mnie zlinczować, ale używam dezodorantów w sprayu, wiem, takie to nieekologiczne. :D Nie lubie kulek, twierdzę, że na mnie nie działają, ale jest możliwość kupna tej samej wersji właśnie w kulce.

Mowa dziś o takim sobie małym niepozornym cudeńku. Na obrazku jest miniaturka, którą kupiłam na biwak klasowy. :)


Niepozorny, a jaki skuteczny. To on towarzyszył mi podczas biwaku, kiedy temperatura sięgała 40 stopni, a wpadał tylko jeden prysznic w ciągu dnia. :D Nie zostawia plam na ubraniach, białego nalotu. Jest naprawdę wydajny, ponieważ mi taka miniaturka wystarczyła na jakieś 12 użyć. Ma świeży zapach, ja  przynajmniej go lubię. Co najważniejsze - spełnia swoje zadanie. Od rana aż do wieczora nie ma przykrych zapachów ani mokrych pach. Na KWC opinie są podzielone, myślę, że taki antyperspirant trzeba wypróbować na sobie. Ja niemniej jednak szczerze go polecam! :)

Macie swoje ulubione antyperspiranty? :)

5 komentarzy:

 1. W takim razie muszę się na niego zdecydować.
  Do tej pory czytałam same niezbyt pozytywne komentarze na jego temat...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie zauważyłam na KWC, ale myślę, że takie produkty trzeba sprawdzić na sobie :)

   Usuń
 2. mnie ten nie spasował, ale mam fajny w kulce z Rossmanna, a kiedyś miałam dezodorant z FA i rzeczywiście jest wygodniejszy, niż kulka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam Ziaję bloker i jest niezastąpiony <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam go w wersji kulkowej, nadal się pocę. Nie ma to jak Etiaxil. :)

  OdpowiedzUsuń